X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Zemina pre bonsaje 7l SOB

Zemina pre bonsaje je špeciálny substrát určený k výsadbe a pestovaniu bonsajov.

2,40 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • zemina pre bonsaje je špeciálny substrát určený k výsadbe a pestovaniu bonsajov
  • obsahuje bezchloridové NPK hnojivo s mokroprvkami
  • zaručuje dobrú priepustnosť vzduchu a vody, čo napomáha dobrému rozvoju koreňovej sústavy acelkovej vitalite rastliny
  • je vhodná k izbovým aj vonkajším bonsajom
  • používa sa k pestovaniu a presádzaniu, ktoré je odporúčané pri mladých jedincoch 1x za rok a pri starších exemplároch raz za 3-4 roky 

Zloženie:

  • substrát je vyrobení z ornice, riečneho piesku a malého podielu triedených prechodových a bielych rašelín s prídavkom viaczložkových a vápenatých hnojív
Hmotnosť 7 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×