Zemina pre izbové rastliny 40l SOB

Zemina pre izbové rastliny je univerzálny substrát pre pestovanie a presádzanie kvitnúcich aj stálozelených izbových rastlín v kvetináčoch alebo v truhlíkoch.

5,50 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Zemina pre izbové rastliny je univerzálny substrát pre pestovanie a presádzanie kvitnúcich aj stálozelených izbových rastlín v kvetináčoch alebo v truhlíkoch. Zemina pre izbové rastliny je vyrobená z kvalitných triedených rašelín ( prechodvých, slatnných ), vyzretého kôrového kompostu, ílovitej zložky s prídavkom minerálnych ( kombinovaných, jednozložkových a vápenatých ) hnojív.

Zaisťuje dobré prevzdušnenie koreňového systému. Zadržuje zálievkovú vodu. Podiel ílovitej zložky zabraňuje vyplavovaniu hlavných aj stopových prvkov.

Hmotnosť 44 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×