X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Rašelina záhradná 10l SOB

Pravá prírodná rašelina vhodná na všeobecné zlepšenie kvality záhradných pôd a substrátov.

2,10 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Pravá prírodná rašelina vhodná na všeobecné zlepšenie kvality záhradných pôd a substrátov, prekypreniu, vyľahčeniu a úpravy pH. Čistý prírodný produkt bez prísad.

Prednosti:

Udržuje vzdušnosť a kyprosť pôdy alebo substrátu. Pomáha pútať slnečné lúče a tým podporuje zahrievanie pôdy. Podporuje dobrý rast, bohatú tvorbu koreňov a kvetov. Látky obsiahnuté v rašeline obmedzujú tvorbu koreňových chorôb. V pôde zadržuje vlahu a zabraňuje vysychaniu. Obohacuje pôdu o organické látky, zlepšuje zadržiavanie živín pre rastliny a zamedzuje ich vyplavovaniu do spodných vôd.

Spôsob použitia:

Pre zlepšenie pôdy zmiešať 30 – 70l rašeliny s pôvodnou zeminou na 10m2. Pri sadení zmiešať rašelinu s pôvodnou zeminou v pomere 1:1. Na záver výdatne zavlažiť. 

Hmotnosť 12 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×