FLORIA Substrát na stredomorské rastliny 50l

Ideálne namiešaný substrát určený na pestovanie všetkých druhov stredomorských rastlín pestovaných v nádobách a aj vo volnej pôde.

17,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • je obohatený o hydratačnú zložku  AQUA Cell®
  • ideálne namiešaný substrát určený na pestovanie všetkých druhov stredomorských rastlín pestovaných v nádobách a aj vo volnej pôde ( oleandre, palmy, ibišteky, levandule, buxusy )
  • PEMZA zadržiava vodu, Liadrain prevzdušňuje a kremičitý piesok zvyšuje priepustnosť substrátu
  • obsahuje dávku živín a stopových prvkova na dobu 6 týždňov pestovania

 

Zloženie:

Zmes vybraných surovín: čierna rašelina, PEMZA, LIADRAIN a kremičitý piesok. 

Hmotnosť 18 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×