X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Substrát pre kaktusy a sukulenty 5l SOB

Špeciálny substrát používaný na pestovanie a presádzanie kaktusov, sukulentov a rastlín s podobnými nárokmi na pôdne prostredie. 

2,79 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • obshuje potrebné množstvo základných živín a dôležité stopové prvky
  • vyvážený pomer živín zabraňuje nadmernému rastu a zlepšuje tvorbu kvetov
  • vhodná pôdna reakcia je zabezpečená prírodným vápencom
  • priaznivou štruktúrou a ďalšími fyzikálnymi vlastnosťami zabezpečuje rastline dobrý prívod vzduchu a vody
  • rašelina zabraňuje vzniku koreňových chorôb 

Zloženie:

  • je vyrobený z riečneho piesku, špeciálneho íľu, triedených rašelín prechodových, slatinných a bielych s prídavkom minerálnych viaczložkových a vápenatých hnojív
Hmotnosť 5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×