X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Zemina pre jahody 40l SOB

Špeciálny substrát pre pestovanie jahôd.

8,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Špeciálny substrát pre pestovanie jahôd. Svojou štruktúrou zabezpečuje prístup vzduchu ku koreňom rastlín. Má dobrú vzlínavosť vlahy a priaznivú záhrevnosť aj v prípade nízkych teplôt okolitého prostredia. Zaručuje dobrý rast, bohatú tvorbu koreňov, kvetov a plodov.

Zloženie:

Je vyrobený zo zmesi kvalitných prechodových, slatinných a vrchoviskových rašelín, dobre vyzretého jemne triedeného kuracieho kompopostu, s prídavkom minerálnych ( kombinovaných, jednozložkových a vápenatých ) hnojív.

Rozsah a spôsob použitia:

Na plochu určenú k výsadbe navrstvite 10cm substrátu a dobre premiešajte s pôvodnou zeminou. Pri výsadbe v kvetináčoch alebo truhlíkoch nasypte na dno substrát, vložte rastlinua a dosypte po okraj. Prvé prihnojenie špeciálnym hnojivom na jahody spravíme až po 3-4 týždňoch po výsadbe.

Hmotnosť 44 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×