Mykorhízne huby pre balkónové rastliny 150g

Pomocný rastlinný prípravok do substrátu.

6,30 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika prípravku:

Prípravok je určený k vytvoreniu symbiózy medzi koreňmi pestovaných rastlín a prospešnými pôdnymi hubami rodu Glomus. Vytvorená mykorhíza umožňuje lepší príjem vody a živín ( najmä fosforu a draslíku ) a ich efektívnejšie využívanie rastlinami. Okrem toho zabezpečuje rastlinám lepší a vyrovnanejší rast, bohatý a zdravší koreňový systém, bohaté nasadenie kvetov, dlhšie kvitnutie a vyššiu odolnosť rastlín voči nepriazmivým podmienkam.

Použitie:

Prípravok je vhodný pre muškáty, verbeny, petúnie, surfínie, fuchsie, lobelky, okrasné popínavé rastliny a aj iné kvitnúce balkónové rastliny.

Aplikácia a dávkovanie:

Prípravok musí prísť do kontaktu s koreňmi rastlín. Pri aplikácii do substrátu alebo volnej pôdy dávkujte cca. 15g na rastlinu. Prípravok nasypte na dno výsadbovej jamky, zapravte a vysaďte rastlinu.

Rastliny nie je možné predávkovať – vyššia dávka zaistí lepší rozvoj mykorhízy.

Hmotnosť 0,2 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×