Kristalon Rododendrón 500g

Kryštalické hnojivo 100% vodorozpustné vhodné na prihnojovanie rododendrónov, azaliek, vresov, vresovcov, čučoriedok a iných kyslomilných rastlín.

7,70 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Vlastnosti:

  • špecialista na kyslomilné rastliny
  • lepšie zakladanie kvetov vďaka priamej absorbcii fosforu
  • viditeľne bohaté a veľké kvety

 

Dávkovanie:

  • aplikácia zalivkou aj postrekom 1 x týždenne
  • 2 odmerky ( 2 x 10g ) hnojiva na 10l vody
  • baleni 0,5 kg na 250l zálievky

 

Zloženie:

Kryštalické hnojivo 100% vodorozpustné, rýchloúčinné. Pomer živín N-P-K ( 20-5-10 ) + 2% Mg + 25% S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn.

Tip:

Koncom augusta prihnojte 2x Kristalonom Jeseň, ktorý zvýši odolnosť rastlín proti mrazom.

Hmotnosť 0,5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×