EXPERT Kryštalické trávnikové hnojivo 3v1 1kg

Kryštalické trávnikové hnojivo je vodou rozpustné hnojivo určené k výžive všetkých druhov trávnika.

12,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Kryštalické trávnikové hnojivo je vodou rozpustné hnojivo určené k výžive všetkých druhov trávnika.

Hnojivo je obohatené o celkom prírodný prípravok na báze enzýmov a baktérií, ktoré aktívne zaisťujú výživu trávnika a odolnosť koreňového systému.
Enzýmy zaisťujú mnohonásobne rýchlejší rozklad trávnej plsti a výrazne tým zlepšujú prevzdušnenie trávnika.
Obsah železa obmedzuje tvorbu machu, obsah draslíku zvyšuje odolnosť trávnika voči suchu.

Zloženie:

17% N + 5% P2O5 + 15% K2O +2,5% MgO +2%Fe

Použitie:

Hnojivo sa aplikuje klasickou zálievkou najlepšie na už zavlažený trávnik a to ráno alebo večer. Hnojivú zálievku robíme 1 x za 14 dní prípadne 1x týždenne na jar. Živiny sú prijímané listovou plochou ihneď po zálievke a následne koreňovou sústavou.

Hmotnosť 1 kg

Iné produkty z tejto série

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×