FLORASIN Calcium Plus 1l

Kvapalný koncentrát určený na preventívne a kuratívne odstraňovanie nedostatku vápnika v pestovaných rastlinách.

5,10 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →
Karta bezpečnostných údajov

Kvapalný koncentrát určený na preventívne a kuratívne odstraňovanie nedostatku vápnika v pestovaných rastlinách.

Je určený na listovú aplikáciu, možno ho však použiť i na aplikáciu do pôdy. Vhodný na postrek jadrovín s cieľom predchádzať horkej škvrnitosti jabĺk, ako zdroj rýchlo prístupného vápnika pri foliarnom prihnojovaní viniča ako aj na odstraňovanie nedostatku vápnika pri pestovaní plodovej zeleniny, najmä papriky a rajčiakov.

Obsah Ca – 220g/l, B – 3,9g/l.

Návod na použitie: jadroviny – dávka na 10l vody (40-120 ml), postrek v období vývinu plodov od začiatku júla v intervale 1-2 týždňe. Aplikujte 4-6 postrekov. Pôsobí proti škvrnitosti jabĺk a zvyšuje skladovatelnosť. rajčiak,paprika – dávna na 10l vody (4-12 ml), postrek po zistení príznakov hniloby špičiek plodov rajčiakov a suchej škvrnitosti plodov papriky. Opakovať 5-6 krát. paprika – dávka na 10l vody (10 ml), postrek raz za 2-3 týždne. Pozitívne ovplyvňuje skladovateľnosť. aplikácia do pôdy – dávka na 10 l vody (30-200 ml), v závislosti od výšky vzrastu a citlivosti hnojenej rastliny.

Hmotnosť 1 kg

×