X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Drchnička 0,2g SEMO

Anagallis linifolia var. monelli (L.) R. KNUTH

0,62 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Kríčkovito rastúca, niekedy poliehavá letnička s veľkými tmavomodrými kvetmi. Kvety sa na noc a v daždi zatvárajú. Dlho kvitnúca rastlina na záhony, do truhlíkov aj do závesných nádob. Vyžaduje slnečnú polohu a ľahšiu ale vodu zadržiavajúcu zeminu. Pri pestovaní v nádobách udržujte substrát stále mierne vlhký aby nedošlo k poškodeniu rastlín suchom.

Predpestovanie : výsev marec – apríl, skleník18 – 20°C

Priamy výsev: apríl – máj,

Výsadba na trvalé stavnovište druhá polovica mája, v spone 25 x 20 cm

Kvitnutie: jún až do zamrznutia

 

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×