X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Flox Drumondov BEAUTY Zmes 0,3g SEMO

Phlox drummondii Hook.

0,80 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Kompaktná, nízka, vzpriamene rastúca letnička vhodná na obruby a na záhony. Môžeme predpestovať sadbu alebo priamo vysievať na záhon. Bohato kvitne po celé leto až do neskorej jesene. Vyžaduje slnko alebo polotieň a ľahšiu, dobre prevzdušnenú pôdu.

Veľkokvetá zmes v širokej škále farieb. Bohato kvitne až do neskorej jesene. Dorastá do výšky 30 cm.

Predpestovanie : výsev február – apríl, skleník, parenisko 18°C

Výsadba na trvalé stanovište v máji v spone 30 x 20 cm

Priamy výsev: apríl – máj

Kvitnutie: jún až do zamrznutia

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×