X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Mak siaty HEN and CHICKENS 0,1g SEMO

Papaver somniferum L.

0,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Vzpriamená letnička vhodná do záhonových výsadieb. Vyžaduje slnečné stanovište ale znesie aj polotieň. vlhkú, prevzdušnenú pôdu.

Netradičná, efektná odroda bežne pestovaného maku pomenovaná na Sliepka s kuriatkami :-). Veľká makovica má okolo svojej bázy prstenec drobných makovičiek. Vhodná k sušeniu, využijeme ju aj ako dominantu v zimných suchých väzbách. Dorastá do výšky 75 cm.

Výsadba: priamy výsev na trvalé stanovište február – apríl do sponu 30 x 15 cm

Kvitnutie: jún – júl

Hmotnosť 0.005 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×