X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Mohár zmes 1g SEMO

Setaria italica (L.) P. Beauv.

0,62 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Dekoračná tráva s 10-15cm dlhým kompaktným kvetenstvom a pevnými steblami. Je nenáročný na pôdu a veľmi jednoduchý na pestovanie. Vysievame priamo na stanovište. Má rýchly a bujný rast. Zberáme až po vytvorení semien. Tráva je vhodná do čerstvých kytíc ale predovšetkým na sušenie.

Exluzívna zmes rôznych typov moháru. Obsahuje rastliny s klasmi rôznych farieb, štruktúry a tvarov ( previsnuté, chlpaté laty, červené a kompaktné, netradične rozdvojené do V. Vynikajúce k sušeniu. Dorastá do výšky 100-120cm.

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×