X

Skrutec Tmavomodrý 0,1g SEMO

Heliotropium arborescens hort.

1,15 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Letnička pestovaná pre tmavomodré, husté, ploché kvetenstvo voňajúce po vanilke. Vhodná na záhony aj do truhlíkov. Výborne sa kombinuje so striebristosivým starčekom ( Cinerária ) alebo žltými aksamietnicami. Semená po výseve nezasypávame iba zatlačíme do substrátu. Vyžaduje plné slnko a výživnú dobre priepustnú pôdu.

Kompaktná rastlina s tmavými kožovitými listami a výrazne modrými kvetmi. Dorastá do výšky 30 cm.

Predpestovanie : výsev február – marec parenisko, skleník 18°C

Výsadba na trvalé stavnovište druhá polovica mája v spone 30 x 30 cm ( 40 x 40 cm )

Kvitnutie: jún až september

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×