Uhorky šalátové NATALIE F1 1,5g Ing.B.Holman

Uhorky šalátové NATALIE F1 1,5g Ing.B.Holman

1,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Vňať je veľmi bujná, dobre sa hodí na vedenie na špagát, siete apod. – zvlášť v skleníkoch a fóliovníkoch.

Vysoký podiel samičích kvetov.

Veľmi odolná proti väčšine významných chorôb uhoriek vrátane plesni uhorkovej.

Plody sú o niečo dlhšie ako LINDA, (konzumná zrelosť je v dĺžke cca 20 – 25 cm), tmavo zelené, takmer bez kresby a bez krčku. Veľmi pomaly prezrieva a dlho vydrží v konzumnej zrelosti.

Veľmi dobre sa jej darí aj v chladnejších pestovateľských oblastiach, a to ako na poli, tak vo fóliovníkoch a skleníkoch, kde však vyžaduje opelenie včelami a to znamená dostatočné vetranie.

Hmotnosť0,0150 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×