X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Kapusta sitinová KOMATSUNA 1,6g SEMO

Ázijská zelenina, na šaláty, Brassica rapa var. komatsuna

0,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Jednoročná azijská listová zelenina výnimočná svojou pikantnou horčicovou chuťou. Klinovité, mäsité listy sa v skorom štádiu využívajú na šslát, staršie sa upravujú dusením. Rastlina je bohatá na živiny, obsahuje veľa vápnika. Optimálny termín pestovania je pri krátkom dni na jar alebo jeseň. Pre zimné obdobie sa pestuje v hrantíkoch alebo miskách. V lete nám narastie za 20-35 dni v zime 60dni (pre väčšie rastliny v lete 55 dni a 80 dňov v zime). Keď rastlinu zrežeme 2 cm nad povrchom pôdy, rastlina znovu obrastie. V ázijskej kuchyni má rastlina široké uplatnenie, mimo šalátov sa konzervuje sušením, alebo sa nakladá do sójového nálevu. Sadba spon: 5 – 10 x 2 – 3cm, pre získanie vzrastlých rastlín 30 x 40cm. HTS  2 – 3g

Hmotnosť 0.002 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×