Paprika štipľavá ALMAPAPRIKA 0,4g SEMO

Jabľčková štipľavá na rýchlenie aj pole, Capsicum annuum L

1,20 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Typicky maďarská mierne štipľavá, hrubostenná Jablíčkové paprika. Plody sú ploche guľovité v technickej zrelosti svetlo zelenej až krémovo žlté, v botanickej zrelosti červené s priemernou hmotnosťou 90-100 g Vysoko úrodná paprika s výbornou chuťou, určená na konzervárenské spracovanie celých plodov. Odroda pre maďarskú národnú špecialitu – plody plnené kapustou a konzervované v sladkokyslom náleve. Z dôvodu nedostatku osiva odrody ALMAPAPRIKA je do sáčku balená dočasne náhradná odroda ILIKA. 

Hmotnosť 0,0005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×