SEMO osivá


Mohár zmes 1g SEMO Zväčšiť

Mohár zmes 1g SEMO

Novinka

Setaria italica (L.) P. Beauv.

Viac detailov

Váha produktu: 0.0055 kg

Tento produkt už nie je na sklade

Vážený zákazníci, vzhľadom k celkovému navýšeniu objednávok z dôvodu aktuálnej mimoriadnej situácii v našej krajine, si Vás dovoľujeme upozorniť, že pri vybavovaní a doručení objednávok môže vzniknúť časový sklz. Objednávky sú vybavované priebežne podľa aktuálnej situácie skladu. V prípade akýchkoľvek problémov budete informovaný mailom prípadne telefonicky. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

0,62 €

0,62 € za 1ks

Objednajte ešte za 50,00 € a budete mať dopravu zadarmo!

DOPRAVA ZADARMO - pri objednávke nad 50 € do hmotnosti zásielky 30 kg

Charakteristika produktu:

Dekoračná tráva s 10-15cm dlhým kompaktným kvetenstvom a pevnými steblami. Je nenáročný na pôdu a veľmi jednoduchý na pestovanie. Vysievame priamo na stanovište. Má rýchly a bujný rast. Zberáme až po vytvorení semien. Tráva je vhodná do čerstvých kytíc ale predovšetkým na sušenie.

Exluzívna zmes rôznych typov moháru. Obsahuje rastliny s klasmi rôznych farieb, štruktúry a tvarov ( previsnuté, chlpaté laty, červené a kompaktné, netradične rozdvojené do V. Vynikajúce k sušeniu. Dorastá do výšky 100-120cm. 

Akceptovať a pokračovať Na uľahčenie používania našej stránky využívame cookies. Používaním stránky súhlasíte s ich využitím.