Forestina Substrát pre trávnik 40l

Je vhodný na zlepšenie kvality pôdy pred založením trávniku, na prekrývanie trávniku počas vegetácie a na dosievanie poškodených miest.

14,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • má dobrú absorbciu vody
  • je vhodný na zlepšenie kvality pôdy pred založením trávniku, na prekrývanie trávniku počas vegetácie a na dosievanie poškodených miest

Použitie:

  • pred výsevom nového trávniku pridávame 10-15l substrátu na 1m2 ( podľa charakteru pôdy )
  • aplikujeme na urovnaný povrch zbavený kameňov a buriny-jemne zapracujeme a urovnáme
  • po výseve mierne pritlačíme osivo k pôde
  • substrát je možne aj zmiešať s osivom tesne pred výsevom, pravidelne rozprestrieť na pripravenú plochu a jemne zapracovať hrablami

Zloženie:

Zmes svetlej a tmavej rašeliny s prídavkom kremičitáho piesku a dolomitického vápenca. Obsahuje minerálne hnojivo na dobu 6 týždňov.

Hmotnosť40 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×