X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Zemina pre konifery a okrasné dreviny 20l SOB

Substrát určený pre pestovanie ihličnatých okrasných drevína a iných kyslomilných rastlín.

3,50 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Substrát určený pre pestovanie ihličnatých okrasných drevína a iných kyslomilných rastlín. Je vytriedená na stredne jemné zrno. Má nízku objemovú hmotnosť, vysokú nasiakavosť. Udržuje vzdušnosť prostredia, je nezlievavá a nezasolená. Má priaznivú fyzikálnu štruktúru. Neobsahuje semená burín a zárodky škodcov a chorôb.

Zloženie:

Substrát je vyrobení so zmesi kvalitných prechodových, vrchoviskových a bielych rašelín, dobre vyzretého jemne triedeného kôroveho kompostu, ílovitej zložky, minerálneho viaczložkového hnojiva so stopovými prvkami a jemne mletého dolomitického vápenca.

Hmotnosť 22 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×