Zemina pre trávniky 50l SOB

Substrát pre výsev a rekonštrukciu trávnikov.

7,20 

Objednávky sú do odvolania pozastavené

Charakteristika produktu:

Špeciálny substrát pre výsev a rekonštrukciu trávnikov. Zaručuje dobrý a zdravý rast a vzchádzanie trávneho osiva. Dá sa použiť pre zlepšenie stavu starších trávnikov.

Zloženie:

Je vyrobený zo zmesi kvalitných prechodových a slatinných rašelín, kompostu vyrobeného z drvenej jemne triedenej borovicovej a smrekovej kôry, presiateho jemného kremičitého piesku, minerálneho viaczložkového hnojiva so stopovými prvkami a jemne mletého dolomitického vápenca.

Rozsah a spôsob použitia:

Plochu určenú k výsevu trávnika dôkladne mechanicky skultivujeme, odstránime zbytky buriny a kamene. Na vyrovnanú plochu navrstvíme 2cm zeminy pre trávniky, vysejem trávne osivo a zapravíme hrablami do pôdy. Následne zvalcujeme a pravidelne zalievame.Pre zlepšenie stavu staršieho trávnika aplikujete 6-10l substrátu na 1m2 aspoň 1x za rok.

Hmotnosť 50 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×